bize ulaşın

+90 264 988 01 88

WhatsApp :

+90 850 532 01 88

 

sakarya

İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Blv. No: 1C Serdivan / SAKARYA


KOCAELİ

Körfez Mah. Berk Sokak No:6 Kat:3 Andız İş Merkezi İzmit/Kocaeli

Hasta Yorumları

5/5
Bugün uzun süredir göğsümdeki jinokomasti için ameliyat oldum.
Dr.İlsun Hanım işini aşkla ve kusursuz yapan daima güler yüzlü ilk andan itibaren güven veren ve işini son derece profesyonel olarak yapan bir doktor. İçtenliğinden ve insana verdiği değerden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
f.....
f…..16 Mart 2019 / Doktor Takvimi
Merhaba,
Bende buradaki yazılardan cesaret alarak İlsun hanıma Kepçe Kulak ameliyatı olmuş birisiyim .Tanıştığım en iyi cerrahlardan kendisi,hasta psikolojisini çok iyi anlıyor ve bu süreçte çok iyi destekci.
Daha öncede bu ameliyatı başka bir doktorda olup,memnun olmayan ve değişimi görmemiş biriyken İlsun hanımdan sonra şuanki durum mükemmel….
ms...?
ms…?2 Kasım 2018 / Doktor Takvimi
Rinoplastiden çok korkuyordum. Ancak Sabri bey daha ilk muayeneden itibaren çok güzel ilgilendi ve güven verdi. Ameliyatımı oldum şu an çok rahat nefes alabiliyorum. Alanında uzman, güven veren, samimi biri. Eğer siz de burnunuzla ilgili bir sorun yaşıyorsanız mutlaka Sabri beye görünün derim.
be...e
be…e 31 Ekim 2018 / Doktor Takvimi
2 ay önce meme protez ameliyatı oldum ağrısız bir süreç geçirdim yaptığı işlemleri sırf para kazanmak için değil memnun etmek için yapan bir doktor çok doğal görüntü sağladığı için çok memnun kaldım güleryüzlüü samimi içten doktor bulmak zor bulmuşkende kaybetmeyelim iyiki varsınız ilsun hanım
bs...a
bs…a1 Ekim 2018 / Doktor Takvimi
Sabri bey’e sonsuz teşekkür ediyorum estetik konusunda araştırmalarım ve internetteki yapılan yorumlardan ötürü içimde büyük bir korku vardı fakat Sabri beyin eli muhteşem derece de hafif ağrı yok sızı yok ödem yok ,samimiyeti ve güler yüzlülüğü ayrı bir detay estetik düşünen ve korkuları olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum doğru adres Sabri bey
ay...
ay…5 Ağustos 2018 / Doktor Takvimi
Merhabalar, burun ameliyatı olmaya 2 yıl önce karar verdim ve İstanbul ve Kocaeli’nde bir sürü doktorla görüştüm ve bilgi aldım ama bunlar kafamdaki soru işaretlerinin gitmesini sağlamadı.Sonra kendi şehrimdeki hocaları araştırırken karşıma Sabri Bey çıktı. Çok sıcak karşıladı ve aklımdaki soru işaretleri olan şeyleri çok açık ve mantıklı bir şekilde giderdi.Ameliyat olmaya karar verdim ve oldum.Gayet başarılı geçti ve şuan 4. Ayım.Çok mutluyum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
 fu...
fu…15 Temmuz 2018 / Doktor Takvimi
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce jinekomasti ameliyatı oldum, ameliyatım özel bir hastanede yapıldı hastanede 1 gün kaldım, ilk birkaç gün biraz acı oluyor fakat sizi çok zorlayıcı bir acı değil günlük işlerinizi halledebilir hatta mevcut işinizide göğsünüzü zorlamadan yapabilirsiniz hastane hizmetide gayet iyiydi sonuç beklediğimden de iyi oldu ..
mu...
mu…8 Temmuz 2018 / Doktor Takvimi
Yaklaşık 1 ay önce göz kapağı ameliyatı oldum.Ameliyat öncesinde oldukça endişeliydim.Fakat İlsun Hanım’ın cesaret verici konuşmaları beni yüreklendirdi.İyileşme sürecinde de hep yanımdaydı,her nazımı çekti:) Beklediğimden çok çok iyi bir sonuç elde ettik.Mesleğindeki başarısı,kendine güvenmesi,güleryüzü ve içten tavırları bütün tereddütlerinizi yok ediyor….
me....
me….8 Temmuz 2018 / Doktor Tkavimi
Previous
Next

beni
instagramda bul ;)